Base de conocimiento ESET

Ako stiahnem a nainštalujem ESET Smart Security? (5.x)

Ak inštalujete ESET Smart Security 5.x, postupujte takto:

Stiahnite si inštalátor ESET

 1. Inštalátor ESET automaticky deteguje typ a architektúru vášho operačného systému a nainštaluje vám najnovšiu verziu produktu ESET. Inštalátor si stiahnete na tomto odkaze:

  Stiahnuť inštalátor ESET
 2. Potvrďte výzvu na uloženie súboru inštalátora kliknutím na Uložiť (presný názov príkazu sa môže líšiť v závislosti od predvoleného internetového prehliadača).

Dôležité:

Tu je veľmi dôležité, aby ste pred samotnou inštaláciou vášho softvéru ESET odinštalovali akýkoľvek iný antivírusový softvér. Ak neviete ako, pozrite si prosím tento článok so zoznamom odinštalátorov (programy na odstraňovanie softvéru) pre najbežnešie antivírusové programy na trhu.

 1. Po ukončení sťahovania budete vyzvaní, aby ste stlačili Spustiť a začali tak inštaláciu programu. Ak sa vám výzva na spustenie inštalátora nezobrazila, presuňte sa na svoju Pracovnú plochu resp. adresár, do ktorého ste súbor uložili. Dvakrát kliknite na .exe súbor inštalátora ESET a v okne povtrďte jeho štart kliknutím na Spustiť.


Obr. 1-1

Nainštalujte ESET Smart Security 5

 1. Keď sa zobrazí okno Inštalovať ESET Smart Security 5, ubezpečte sa, že v roletovom menu je nastavený jazyk produktu Slovensky a spustite inštaláciu kliknutím na Inštalovať.


Obr. 1-2

 1. V okne s licenčnou zmluvou koncového používateľa kliknite na Súhlasím ak ste pripravení pokračovať v inštalácii.


Obr. 1-3

 1. V ďalšom okne vám odporúčame označiť možnosť Áno, chcem sa zúčastniť. Po zaškrtnutí políčka kliknite na Ďalej.


Obr. 1-4

 1. V okne Detekcia potenciálne nechcených aplikácií zvoľte z roletového menu jednu možnosť (viď článok Čo sú potenciálne nechcené aplikácie?) a kliknite na Ďalej.


Obr. 1-5

 1. Po skončení inštalácie kliknite na Dokončiť.


Obr. 1-6

 1. V okne Zistené pripojenie do novej siete odporúčame výber Umožniť zdieľanie - domáca sieť.


Obr. 1-7

 1. Ak inštalujete produkt ESET na váš systém po prvý raz, otvorí sa okno Aktivácia produktu. Vyberte možnosť Aktivovať použitím prihlasovacieho mena a hesla a kliknite na Ďalej.
 2. POZNÁMKA:

  Ak ste si kúpili produkt ESET od distribútora (tretej strany, napr. v obchode), a nemáte zatiaľ registračné údaje (meno/heslo), je potrebné aby ste najprv vyplnili tento aktivačný formulár a my vám potom doručíme vaše registračné údaje (meno a heslo) na registračný e-mail, ktorý do tohto formulára zadáte.


Obr. 1-8

 1. V okne Aktivácia prihlasovacím menom a heslom vyplňte do požadovaných polí vaše registračné údaje ESET (meno a heslo). Po vyplnení polí kliknite na Aktivovať.


Obr. 1-9

Califique este artículo

Tu contribución nos ayudará a mejorar nuestra base de conocimientos. Las solicitudes de ayuda deberán presentarse a través de nuestro formulario de Soporte ya que no podemos responder desde este sitio.